x
Merhaba "Ziyaretçi" Hoşgeldiniz ile Bağlan!   Üye Girişi +  Yeni Üyelik
0212 608 2111

Ödeme

 • Siparişim oluşmadı ama ödemesi alındı. Ne yapmalıyım?

  Siparişinizin onaylanma aşamasından sonra sistem size bir sipariş numarası bildirir. Bu numara sistem tarafından size bildirilmediyse ana sayfamızdaki “Hesabım”/”Siparişlerim” sekmesinden mevcut bir siparişinizin olup olmadığını kontrol edin.

  Siparişinize ulaşamıyorsanız, kredi kartınızdan ödeme alınıp alınmadığına bakmanızı öneririz; çünkü bankalarla yaşanan kısa süreli bağlantı sorunları nedeniyle sistem bazen siparişinizi oluşturamayabilir. Böyle bir durumda lütfen bizi e-posta yoluyla bilgilendirin. İşlemleriniz finans departmanımız tarafından kontrol edilecek ve ödeme kredi kartınıza iade edilecektir.

 • Siparişim neden ödeme kontrol sürecinde bekliyor?

  Banyomoda.com.tr’daen yaptığınız alışverişlerde, kredi kartı güvenliğinizi sağlamak için banka onayına ihtiyacımız var. Onay süreci şu şekilde işler:

  Kredi kartları güvenlik birimi, gerek duyduğunda bankada kayıtlı kişisel bilgilerinizde yer alan sabit telefon numaralarından size ulaşarak sipariş onayı alır ve bize iletir.

  Sipariş onayı sistemimizde göründüğünde, siparişiniz hemen hazırlanır ve kargoya teslim edilir.

  Siparişiniz 2 günü aşan sürede onay alamamışsa; bankanız, kendi sistemlerinde kayıtlı bulunan sabit telefon numaralarından sizi aramış; fakat ulaşamamış demektir.

  Bu durumda, bankanızı arayarak kişisel bilgilerinizi güncellemenizi ve kredi kartı güvenlik birimine size en kısa sürede ulaşabilecekleri sabit bir telefon numarası vermenizi öneririz.

  Kişisel bilgilerinizi güncelledikten sonra siparişiniz sistemimizde görünecek ve teslimat için hazırlanacaktır.

 • Siparişimin ödemesi neden peşin alınmış?

  Ödeme seçeneklerini sipariş oluşturma aşamasında sadece siz belirleyebilirsiniz. Verdiğiniz siparişle ilgili ödeme seçeneğine sonradan müdahale etmemiz mümkün değildir. Bu nedenle siparişiniz onaylanmadan önce, işaretlemiş olduğunuz ödeme şeklini kontrol edin. Taksit seçeneği belirlenmemiş olan siparişleriniz peşin ödeme olarak kabul edilir ve daha sonradan taksitli ödemeye dönüştürülemez. 

  Taksit uygulanmamış siparişinizin ödemesini taksitli olarak yapmak için müşteri hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz. Bu durumda siparişinizi tekrar oluşturmanız ve taksitli ödeme ile tekrar ödeme yapmanız gerekir. Bu ödemenin onaylanmasının ardından bir önceki ödemeniz kredi kartınıza iade edilecektir.

 • Siparişim neden onaylanmadı ve iptal edildi?

  Banyomoda.com.tr ya da bankanız, gerekli gördüğü durumlarda sipariş onayı için sistemde kayıtlı olan telefon numarasından kredi kartı sahibine ulaşmaya çalışır.

  Böyle bir durumda, telefon numarasına ulaşılamazsa kredi kartı sahibinin güvenliğini sağlamak için sipariş iptal edilebilir. Sipariş iptaliyle ilgili bilgiler, sipariş sahibinin üyeliği sırasında kayda alınan e-posta adresine gönderilir. Siparişlerinizin banka tarafından onaylanabilmesi için, bankanızda ve sitemizde kayıtlı kişisel bilgilerinizi güncellemeyi unutmayın!

 • Aldığım ürünlere KDV dahil mi?

  Evet, tüm ürünlerimizin sitemizde yayınlanan fiyatları KDV (Katma Değer Vergisi) tutarı eklenmiş fiyatlardır.  Sitemizde KDV'siz ürün satışı gerçekleşmemektedir.

 • Taksitli alışveriş yapabilir miyim?

  Banyomoda.com.tr müşterilerine en avantajlı kredi kartı taksit kampanyalarını sunmayı görev bilir. Ürün sayfalarında Ödeme Seçenekleri sekmesinde ve satın alma işleminizin ikinci aşamasında yer alan "Ödeme Seçenekleri" sekmesinde “Kredi Kartı” linkinin altında, kredi kartınıza göre taksitli alışveriş seçeneklerini bulabilirsiniz.

 • Havale / EFT ile ödeme mümkün mü?

  Tabi ki... Ödeme bilgileri ekranında “Banka Havalesi”ni seçmeniz durumunda, siparişinizin gecikmemesi için, Havale/EFT işlemlerinde açıklama bölümüne sipariş numaranızı girmeniz gereklidir. Sipariş numaranızı "Sipariş Onayı" sayfasında görebilirsiniz. Açıklama bölümüne sipariş numaranızı eksiksiz girdiğiniz takdirde, havalenizin takibi daha kolay yapılacaktır. EFT yaparken alıcı olarak Ark Yapı Malzemeleri Ltd belirtilmelidir.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.